Hasta Yorumları

Her zaman en iyi tavsiye hastaların kendi ağzından olanlardır. İşte hastalarımız…
BURSA MEME CERRAHİ KLİNİĞİ

Hasta Yorumları

Her zaman en iyi tavsiye hastaların kendi ağzından olanlardır. İşte hastalarımız…


Geçirdiğim ameliyat sonrası hastanede yattığım süre boyunca bakım ve tedavilerim aksatmadan ilerledi. Doktorum Ersoy Taşpınar işinde çok başarılı bir doktor. Çok memnundum herkese tavsiye ediyorum. Dört dörtlük bir ameliyat ve ameliyat sonrası tedavi geçirdim.


ARZU ULUMErsoy beyden çok mutluyum. Meme cerrahisi ameliyatı geçirdim çok mutluyum. Bunun için Ersoy Beye teşekkür ederim ve bütün arkadaşlarıma önereceğim. Ameliyatım çok rahat ve güzel geçti. Hayatımda gördüğüm en samimi ve yetenekli doktor Ersoy Beydir.


HATİCE SARALAmeliyatımı gerçekleştiren Ersoy Taşpınar’a çok teşekkür ederim. Bütün tereddüt yaşayan hastalara tavsiye ederim. Doktor hasta psikolojisine çok önem veren insancıl doktorlar olduğunuda belirtmeden geçmem. İyiki varsınız. İyiki Bursa’ dasınız. Her zaman bizimle kalın.


ASLIHAN AYDINSayın Doktorum Ersoy Taşpınarı doktor olarak çok sevdim. İlgi ve alakasını eksik etmedi üzerimden. Hastanede son derece konforlu ve herkes çok güler yüzlü. Memnun kaldım. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.


MELTEM KINACIAnnemin memesinde tümör olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren güven duyduğumuz tek kişi siz oldunuz. Her sorumuzda, sorunumuzda gösterdiğiniz ilgi ve sabır için ameliyat sırasında ve sonrasında gösterdiğiniz dikkat ve özen için ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Bizim için çok değerlisiniz.


CANAN ÖZKANMerhabalar, 15 yaşındaki kızımın göğsündeki kitle nedeniyle Çocuk Cerrahisi kendisine yönlendirdi. ilk muayeneden, ameliyat kararı ve ameliyat sonrasına kadar kendisinin pozitif telkinleriyle ilerledik. Mesleğini çok severek yaptığı, dolayısıyla basarısı taktire şayan. Sabırlı, pozitif kişiliği hasta doktor enerjisi ve nezaketi ile kızımı ameliyata güvenle gönderdim. Kızım sağlıkla ayaga kalktı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ersoy bey gibi başarılı, mesleğini titizlikle yapan ve hastalarıyla canı gönülden ilgilenen doktorlarımızın çoğalmasını arzu ediyorum. Saygılarımla,


NİMET DURGUTMerhabalar sol göğsümde ağrı ve kitle yüzünden bir çok doktora gittim hepsi aylar sonraya tekrar için randevu verdi Ersoy hocamla tesadüfen 1.5 ay kadar önce tanıştım. O kadar güzel ilgilendiki her hastasına oldugu gibi pozitifliği ile bize de güven aşıladı. Ameliyat olmam gerektiğini hatta kemoterapi görmem gerektiğini güzel bir şekilde anlattı ilk defa ameliyat olacak biri olarak korkusuz bir şekilde ayın 23de ameliyatımı oldum ve Birgün sonra taburcu oldum 5gün sonra kontrole gittiğimde herşeyin çok iyi gözüktüğünü dile getirdi ve tam 10gün üzerine yarın gidip dikişlerimi aldıracağım. Ellerinize sağlık hocam. Allahım size ve sizin gibi doktorlarımızı eksik etmesin. Sağlığımı şuan size borçluyum. Size denk gelmesem belkide hala uğraşıyor olacaktım.


SUNA SAĞCIMerhabalar, bana meme ca tanısı konulduktan sonra Ersoy Bey ile tanıştım bir hafta önce de ameliyatımı gerçekleştirdi ve bu süreçte hem bana hem de aileme karşı çok iyi bir cerrah olmaktan öte bir dost gibi davrandı. Şu an Ersoy Beyin sayesinde hastalığımı atlatması kolay bir durum olarak düşünüp yoluma öyle devam ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


MERVE CEYHANLI
FARKINDA OL, GEÇ KALMA

WE CARE, WE CAN

0-224-970-0101


İLETİŞİM HATTI

Op. Dr. Ersoy Taşpınar, uzman bir ekip çalışmasıyla her türlü genel cerrahi işlemleri yüksek başarı oranıyla gerçekleştirmektedir.
Copyright by Bursa Web Tasarım 2018. Site içeriğinde bulunan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır, bu bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.Copyright by Bursa Web Tasarım 2018. Site içeriğinde bulunan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır, bu bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.